Už v tom zase plavu. Částečně. Konečně!

22. 05. 2015 | † 10. 07. 2016 | kód autora: nkr

 Dostat se z Jeremyho mi trvalo pekelně dlouho a vlastně bych řekla, že to trvá doteď.  Ale protože jsem docela social person a sezení doma mě nebaví, brečení do polštáře už bylo dost a fantazírování taky, řekla jsem si, že bych možná mohla zkusit zase Tinder a aspoň sehnat někoho, kdo by mě pozval na drink. Ne že by to v baru byla fuška, ale většina těch longislanských ňoumů mě nikdy ničím nezaujala. Zrovna jsem si v horoskopu četla,  že dám až příliš na první dojem, což je asi pravda. No a tihle kluci to prostě projížděli s prvním dojmem na plné čáře. 

A tak mě Tinder hodil x matchů, je to prostě návykovka. Po pár dnech psaní si s Rayem jsme se rozhodli sejít se a i Ray to projel. Já si nemůžu pomoct, vím, že to je strašně povrchní, ale mě zajímá a zajímat bude, co má ten chlap na sobě, jak působí a jak to všechno dohromady ladí nebo neladí s jeho osobností. A tak když se Ray ukázal v outfitu ála buran a hlavně nezapomněl na klasické botasky (Američani jsou posedlí nošením sportovních bot - prostě těch klasických na běh nebo do fitka), tak už jsem mu rázem ubrala body na atraktivitě. Drink mi koupil, popovídali jsme, ale tím skončilo, no connection. 

Další chlap, který mě na Tinderu vcelku zaujal a který teď zaměstnává nejen moji mysl, je Andrew. Docela nám trvalo se sejít, protože se tady miss Adél jednu noc tak opila, že naplánované rande musela druhý den zrušit, potom byla moc líná a bez nálady a potom bůhví jaký jiný vrtoch. Ale stalo se a hle! 
 
Prvních pět sekund k prvnímu dojmu stačí. První dvě hodiny k Fuck yes date stačí taky. Fuck yes date number two. And three. And four and it goes on and on... Andrewovi je 28, bydlí 10 minut ode mě (nechápu, jak se tenhle materiál objevil na Long Islandu), klasika italské kořeny, vypadá neskutečně sexy, pracuje v Brooklynu a zdá se, že je ze mě docela na větvi. Jaká to milá změna, když jsme si hned na třetím rande řekli, že se budeme scházet (a spát) jenom spolu a s nikým jiným! V New Yorku nevídané. 
 
Jenže. Samozřejmě, že tady vždycky musí být nějaké ale. Tentokrát to ale jsem já. Už teď vím, že ho opustím, a to se trochu příčí mým ideálům a mému přesvědčení. Já jsem tu ta sobecká mrcha, která si chce užít léto po boku někoho, kdo je moc fajn. Já jsem ta mrcha, která teď chce zažívat jen fun a nothing serious. Samozřejmě, že svoji náturu a povahu nezapřu, i když bych si to občas přála sebevíc, a tak vím, že mě to bude zase bolet a že třeba zase budu heartbroken. Jedinou výhodou je, že o tom vím dopředu. V případě Jeremyho to byl šok, ze kterého jsem se ještě nevzpamatovala. V tomhle případě jsem já ta, kdo bude ready a kdo bude oznamovat tu nemilou novinu. On ví, že bych měla Státy opustit, ale přišel s tím, že uvidíme, co se stane a jak to mezi námi bude, a že by to třeba nějak šlo apo...

.... Zatím jsem neměla to srdce mu říct, že jsem získala jednu z těch svých vysněných pracovních pozic, a že kvůli tomu odjedu a nebudu si prodlužovat pobyt na turistická víza nebo podobné nesmysly. 

 
Můžeme mít všechno? Ne. Love vs. Wanderlust vs. Career. Světe div se, ale odsunuju lásku dozadu na neurčito. Winners? Wanderlust and Career.  
 
Cítím se jako neskutečná mrcha, protože se bojím, že když mu řeknu pravdu, že už se se mnou nebude chtít dál vídat. A já chci někoho vídat, někoho, kdo se mi líbí, kdo mi imponuje, s kým si mám co říct, s kým se můžu smát a podnikat různé věci! A tak sobecky mlčím a takticky se tématu budoucnost vyhýbám. 
 
Když jsem o tom všem přemýšlela, napadlo mě, že možná Jeremy udělal to samé. Že možná věděl o nabídce jet do Číny už dávno předtím, než mi o tom řekl. Že mě možná nechtěl ztratit a možná nechtěl ranit sebe. Možná. A já teď nechci ztratit Andrewa, protože čistě sobecky je fajn ho mít po svém boku. 
 
I když jsem schopná konečně po čtyřech měsících zase randit a zase se pomalu otvírat, (přesto že vnímám, že jsem daleko víc opatrná a víc uzavřená a snažím se nepřipouštět si Andrewa moc k tělu - obrazně řečeno, protože doslova si ho k tělu pouštím moc ráda), občas mi hlavou prolétne, že Jeremy byl stejně nejlepší. Občas se srovnání neubráním. Občas si říkám, hm, Jeremy by na tenhle joke zareagoval jinak, hm, Jeremy by asi udělal tohle a tamto, hm, Jeremy... 
 
Možná je Andrew jen přestupní stanice, a kdoví, třeba jsem přestupní stanicí já pro něho. Jen doufám, že ten přestup nám nějakou dobu vydrží a jednou nás oba posune dál. 

Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky sex

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.