Změna je život/Život je změna. Nebo tak nějak.

04. 03. 2015 | † 10. 07. 2016 | kód autora: nkr

 Všechno se mění. Nevím, jestli to jsou lidi nebo časy, ale nic není jako dřív. Před rokem mou jedinou starostí bylo, kam půjdu na rande a s kým, co si zase koupím na sebe, kdo bude řídit na party nebo s kterým promotérem a do jakého klubu v City vyrazíme. Měla jsem před sebou bezstarostný rok. A jeho první polovina bezstarostná byla, neberu-li  v potaz všechny ty love trable s Robertem. Byla jsem přesvědčená o tom, že zůstanu v NYC. Střih. O půl roku později. Moje narozeniny. Depka. Jeremy. Vánoce. Depka. Jeremyho odjezd, ještě větší depka. Zůstanu v NYC? A chci tady vůbec zůstat? Depka. Ponořila jsem se do úvah, začala zvažovat všechny možnosti, uvědomila si, že svět se děje i mimo New York a nejen že mám nakonec plán A, ale už mám i plán B. 

Před rokem jsme s Paulou plánovaly, jak tu zůstaneme na studentská víza, pronajmeme si spolu malý byt (rozuměj newyorskou krabici od bot), seženeme si nějakou práci a bude nám hej. Dream big. Tenhle sen se neuskuteční, ale máme před sebou větší, zajímavější a nové sny. Dream bigger. 
 
Paula mi v dubnu odjede. Do Kanady. Paula se totiž zbláznila a nastěhuje se k pánovi, kterého viděla 2x (!!!!!!), k pánovi,  jemuž je 42 let, vlastní dům a auto, chce rodinu a chce 25 let starou  Paulu. A podle všeho chce mít rodinu s Paulou. Když jsem strávila tuhle novinu a začala na těchto okolnostech vidět i to pozitivní, pán si to u mě podělal. Když jsme byly v Californii na našem možná dlouho posledním společném tripu, telefonáty a milion textovek typu kde jsi, s kým jsi, co děláš, proč to děláš, já ti nevěřím, ty mi lžeš apod. mi připadaly jako huuuge red flag. Bohužel nikoliv tak Paule. Řekla jsem jí k tomu v dobrém svoje, jen ze strachu o ní. Už je rozhodnutá a názor nezmění. Nepoznávám moji Paulu, která před sebou vždy měla zeď a která mi v tomhle ohledu byla vzorem. Lidi se mění. Good luck my dear. 
Jestli čekáte nějakou love story z Californie, zklamu vás. Kromě toho, že mi jeden bláznivý Francouz/Alžířan pracující pro facebook (OMG) neustále vnucuje myšlenku, že mezi námi tu jednu noc strávenou v baru bylo neuvěřitelné connection a že si mě najde kdekoliv na světě a bude se mnou, se nic zvláštního nestalo. Oh, málem bych zapomněla na až příliš vřelého hostitele z Couchsurfing, který si pletl pojmy s dojmy a domníval se, že couchsurfing nezahrnuje jen výměnu international experiences ale i výměnu těch sexual. 
 
Zpátky v New Yorku. Depka. Je to jako by se tu nezměnilo nic, jen já. Jenže být jediným změněným článkem v zaběhnutém koloběhu a stereotypu je hrozně vyčerpávající. Já bych vás tak ráda potěšila nějakým funny příběhem z mého love life, ale pravdou je, že můj love life se teď rovná nule, což byl actually můj choice a plán a já se ho drží...

.... Vše je, jak má být. Už hodněkrát jsem se snažila přebít starý vztah novým, zapomenout díky novému. A jak to vždycky dopadlo. Teď je ideání čas prožít si to, "vychutnat", nepřebíjet, nesnažit se tomu vzdorovat, ale vyžrat si to do dna a pak se z toho dna odrazit. Snad. Když nový vztah, tak s čistou hlavou a se zahojeným srdcem, což chvíli potrvá. 

 
A tak čtu denně x článků o tom, jak je to vlastně fajn být single, o tom, jak poznat toho pravého, jak poznat toho nepravého, jak se vyvarovat zklamání, jak se vyrovnat se zklamáním a podobně. Možná bych měla míň číst. Zajímalo by mě, jestli se mi všechny ty rady vybaví, až Někoho potkám. (To N je záměrně velké). Obávám se, že ne. Já vždycky budu chtít trochu toho dramatu, trochu vášně, trochu strachu. To jsem celá já. V nudě už jsem taky byla a nefungovalo to anyway. "Je potřeba přirozeně slevit ze svých požadavků: "Nemá sice všechny vlastnosti, které jsem si přála, ale má takové, které jsou důležité, a ty ostatní mi nebudou chybět."" HAHAHA. Bullshit. Záhada vyřešena, jsem moc náročná! A ze svých nároků neslevím. I´ve been there already. A to taky nefungovalo. Na terapii nemám peníze, ale máte-li rady pro blonďaté děvče, napište mi je a já se vám odměním upřímným díky! 

Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky sex

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.