Crazy girls

11. 12. 2014 | † 10. 07. 2016 | kód autora: nkr

Měla jsem dnes v plánu napsat a podělit se s vámi o to, jak to všechno se mnou vypadá, co je nového apod. Já se k tomu nakonec stejně doberu, ale nejprve si musím postěžovat, zanadávat a vyklidnit se. Protože místo toho, abych si balila, těšila se, provedla check-in atd., se tu snažím prodat lístky na koncert Justina Timberlaka, které už vypadaly, že jsou prodané. 

Tak od začátku. V září jsme s Paulou sehnaly lístky na tenhle koncert a těšily se, jak uvidíme božského Justina v akci. Jenže já z jistého důvodu (o tom důvodu níže) nemůžu jít, a tak jsem se před týdnem snažila svůj lístek prodat. Načež mi Paula psala, že její boyfriend Mike půjde s ní místo mě. Paráda! Paráda by to byla, kdyby dnes milý Mike, kterého poslední měsíc nemůžu ani cítit, nezměnil svůj názor. Na poslední chvíli. A tak když na koncert nepůjdu ani já, ani Mike, Paula rovněž změnila názor, a hle, máme tu dva tickets for sale na tuhle skvělou show v Brooklynu. 

Odbočka: Jak sdělíte nebo naznačíte své nejlepší kamarádce, že její přítel je naprostý idiot, který ji jen využívá? Jak jí navrhnete, že by se na toho idiota měla vykašlat, protože by si zasloužila někoho daleko lepšího? Můžete vůbec něco takového vypustit z úst, aniž by to nenarušilo přátelství? Protože za to mi on nestojí. I když po dnešním večerním telefonátu, kdy mi Paula oznámila tu novinu, že ne, že Mike si ode mě (jo, já jsem tady ten problémový článek) ten lístek nekoupí (jak kdybych měla vši nebo co), nebyla bych to já, abych nedala průchod svým emocím a dřív mluvila než myslela. A tak ze mě lítaly výrazy jako f*cking a*shle, d*ck, j*rk a stále dokola. Ono jich zas tolik v angličtině není. Každopádně se mi ulevilo a Paule asi lehce přitížilo. Well, ani jedno z těch slov nevyvrátila. Proč mám o Mikovi takové špatné mínění? Protože doteď nebyl schopen Paule říct, kolik mu vlastně ve skutečnosti je. Mlží a lže po 6 měsících vztahu. My víme, že mu je víc, než přiznává. ID prozradí vše. Protože je to manipulátor. Protože jí nikdy neříká celou pravdu, ale možná jen poloviční. Protože má syna a ex přítelkyni, o kterých ji nebyl schopen říct zavčasu. Protože jí poslal odkaz na vánoční dárek, který by od ní chtěl, a dárek je v ceně téměř 300 dolarů. Jen tak. "Yeah babe, this would be a perfect gift for me". Kdo tohle proboha udělá? A tak jsem Paule poradila, ok, vyber si kabelku, hodinky, kabát, whatever v ceně 300 babek a pošli mu odkaz. A jestli mu ty jeho debilní hodinky koupíš, tak jsi blázen. A Paula je blázen. Paula totiž nechce v jeho očích vypadat jako chudá aupair, která na to nemá. Jenže na co bychom si tu hrály? Ničí mě, když vidím, jak ji využívá, jak hrozně se k ní poslední měsíc chová. Ničí mě, když vidím křivdu páchanou na nejbližším člověku a vlastně pořádně nevím, co mám dělat. Protože, jak řekla Míša, nikdy kamarádce nerozmlouvej chlapa. Přijdeš o ni. A já se bojím, aby neměla pravdu. Rady? Tipy? Vypadá to, jako by Paula ztratila tu svoji zeď a byla slepá. Snad se z té temnoty vyplete. 

Důvodem, proč v neděli neuvidím talentovaného Justina, na kterého mám huge crash, je Jeremy. Ano, světe div se a vy (i já) s ním, stále mám na mysli toho jednoho a samého Jeremyho! Jeremyho, který odhalil můj blog a já se nepropadla hanbou do země, Jeremyho, se kterým zažívám fuck yes dates a Jeremyho, za kterým zítra odlétám do Puerto Rica. Protože jsem crazy girl. A tak když se mě potřetí zeptal, jestli bych jela s ním, moc jsem nepřemýšlela, dala na svoje pocity a řekla ano. Usmlouvala jsem volno, koupila letenku a zítra mířím směr San Juan. A modlím se, aby tahle dovolená nedopadla tak tragicky jako dovolená v Nicaragui. Protože kdyby náááhodou ano (což si ale nemyslím), začnu vážně přemýšlet o tom, že chyba je ve mně a ne v ostatních. (Mužích). Další článek? Puerto Rico. Jak jinak. Olééé.


Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky osobni

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.